Newsletter

Wyszukiwarka

-
-
-
-


OgłoszeniaRSS

Sprzedam stronę www - jak zacząć?

W Polsce dobrym miejscem, gdzie można zarówno sprzedać, jak i kupić atrakcyjną witrynę jest giełda domen - aftermarket.pl. Serwis ten daje nam bardzo wiele ciekawych rozwiązań, dzięki którym szybko znajdziemy wielu potencjalnych klientów, którzy będą zainteresowani odkupieniem naszej strony www. Opcją, która bije rekordy popularności w ostatnim czasie, jest możliwość ustawienia ceny za miesięczną dzierżawę naszej domeny. Jest to świetna propozycja zarówno dla klientów, którzy mogą sprawdzić w krótkim okresie, czy dana domena ma rzeczywiście jakąś wartość, jak i również dla samych sprzedających, którzy dzięki dzierżawie mogą znacząco zwiększyć swoje przychody. Aftermarket.pl jako jedna z niewielu giełd w Polsce, umożliwia również sprzedaż strony internetowej na raty i pozwala na przechwytywanie interesujących nas domen. Drugim dość popularnym sposobem na sprzedaż domen i stron internetowych są aukcje internetowe. W Polsce rekordy popularności bije oczywiście serwis aukcyjny allegro, gdzie możemy błyskawicznie wystawiać swoje przedmioty na sprzedaż, bez ponoszenia żadnych dodatkowych opłat. Na aukcjach internetowych niestety pojawiają się oszuści, dlatego też spora ilość klientów, omija aukcje internetowe i poszukuje alternatywnych sposobów na pozyskanie witryn lub domen. Na cenę wpływa często jej poziom wypozycjonowania i ruchu który generuje dziennie lub miesięcznie. W Polsce pojawia się również coraz więcej serwisów z płatnymi lub darmowymi ogłoszeniami, dzięki którym również możemy znaleźć wielu potencjalnych klientów. Serwisów internetowych w naszym kraju nie brakuje, ale najlepiej oczywiście skorzystać z tematycznych serwisów powiązanych z branżą IT.

Jeżeli chcemy samodzielnie sprzedać stronę www, forum lub domenę:

Podczas sprzedaży stron www i domeny bardzo ważną rolę odgrywają prawa autorskie. Zgodnie z obecnymi przepisami naszego kodeksu cywilnego przedmiotem umowy kupna/sprzedaży domeny mogą być nie tylko rzeczy, ale również same prawa. Pamiętaj o tym, że sprzedaż jest tak naprawdę odpowiednią formą przeniesienia praw autorskich do domeny. Problem pojawia się oczywiście w sytuacji, kiedy to sprzedawana domena będzie zarejestrowana jako znak towarowy. W takim przypadku pomocne okażą się odpowiednie przepisy dotyczące własności przemysłowej. Jeżeli chcemy, aby nasza umowa kupna/sprzedaży prawa ochronnego na znak towarowy była ważna, to koniecznie musimy zachować pisemną wersję umowy.

Częste błędy sprzedających:

Pierwszą rzeczą, na którą zwracają uwagę osoby zainteresowane kupnem strony internetowej, są statystyki strony. Powód jest oczywisty - im są lepsze, tym większa szansa, że strona będzie dobrze zarabiać. Chodzi tutaj oczywiście dane dotyczące liczby unikalnych odwiedzin, średnia długość pobytu na stronie, czas przeglądania poszczególnych podstron itp. Statystyki te obejmować okres przynajmniej kilka miesięcy,o ile oczywiście strona funkcjonuje tak długo. Dlatego warto zainstalować Google Analitycs już na samym początku działania serwisu i monitorować ruch. W przypadku szybkiej sprzedaży nie będziemy musieli przekonywać potencjalnego klienta do uwierzenia nam na słowo. Jeśli dana strona zarabiała dzięki sieci AdSense, programom partnerskim lub sprzedaży produktów, warto to napisać. Większość osób posiadających strony www lub fora internetowe nie docenia ich wartości. Jak zatem dokonać optymalnej wyceny strony www przed sprzedażą? Wielu właścicieli zdaje się na darmowe serwisy oferujące szybką wycenę, jak np. speedtest.pl czy cubestat.pl. Jednak jak wiadomo tego typu wyceny są mało wiarygodne. Poleganie wyłącznie na własnej ocenie również nie jest najlepszym wyjściem. Cóż więc począć?

Sprzedaj stronę internetową łatwo i szybko

Na starcie można poszukać specjalistycznych informacji w serwisach zajmujących się pośrednictwem w handlu stronami www, jak chociażby www.bazarstron.pl. Szczególnie przydatne jest zapoznanie się z forum, na którym można znaleźć ogłoszenia o kupnie i sprzedaży wielu ciekawych projektów oraz poczytanie opinii użytkowników. Jest to dobra okazja do porównań. Jeśli nie zależy Ci na zachowaniu sprzedaży w tajemnicy, możesz zamieścić prośbę o pomoc w wycenie na forach skupiających specjalistów - chociażby na Goldenline.pl. Dość często można tam uzyskać wiele wartościowych porad. Chyba każdy z nas spotkał się choć raz z ofertą, po przeczytaniu której dany produkt czy usługa lądowały na półce z napisem „Must have”. To zasługa dobrego copywritera. A dobry copywriter przyda się również w przypadku sprzedaży strony lub domeny online. Czy konieczne jest zatrudnienie fachowca? Tak byłoby najlepiej, lecz niestety nie każdego na to stać. Powierzanie stworzenia chwytliwego tekstu sprzedażowego przypadkowym ludziom mija się zwykle z celem. Jeśli więc mamy odrobinę polotu i czasu, to możemy spróbować sami. O czym należy pamiętać? Każdy dobry tekst sprzedażowy powinien opowiadać jakąś ciekawą historię, która będzie tłem do zaprezentowania produktu lub usługi. W przypadku ogłoszeń typu "sprzedam stronę www" może to być np. opowieść o tym, jak to mieliśmy ogromny problem ze znalezieniem fachowca i dzięki temu wpadliśmy na genialny pomysł założenia portalu. Historia historią, ale najpierw trzeba sprawić, aby naszą ofertę potrafiła przykuć uwagę. Kluczem do sukcesu jest tutaj dobry nagłówek - krótki, chwytliwy i wywołujący nieodpartą chęć do zapoznania się z całością tekstu. Każdy kupujący ma jakieś obawy związane z transakcją. Zadaniem dobrego ogłoszenia jest te obawy rozwiać. Zastanówmy się więc, co może być problemem dla naszych kontrahentów i wytłumaczmy im to w naszej ofercie.

Giełda Stron i Domen 2018

Zdecydowanie lepiej jest rzetelnie przedstawić plusy i minusy sprzedawanego produktu. No i na koniec coś, o czym już wspomnieliśmy, połóż nacisk na wiarygodność. Jeśli więc masz dane potwierdzone statystykami, to nie pomijaj ich w swojej ofercie. Nawet najlepiej dobrane słowa są niewiele warte bez poparcia ich dowodami. Nie przesadzaj zbytnio z zachwytami, ponieważ mało kto uwierzy, że sprzedajesz za bezcen kurę znoszącą złote jajka. Jeżeli jesteś właścicielem/założycielem strony internetowej to z pewnością nie jeden raz czytałeś z zainteresowaniem artykuły o tym, że ze sprzedaży atrakcyjnych witryn ich właściciele uzyskują duże sumy. Przez chwilę pomyślałeś o sobie, dlaczego masz nie sprzedać strony internetowej w momencie gdy nie masz ochoty się nią już zajmować lub jest na tyle wartościowa aby pomyśleć o jej spieniężeniu i realizacji innych projektów? Jest wiele powodów dla których twoja strona www może zainteresować innego webmastera.

Darmowe ogłoszenia sprzedaży stron internetowych!

Sprzedaż strony www czy też sklepu internetowego to codzienność i naprawdę może okazać się dla Ciebie bardzo opłacalna. Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu - giełda stron. Potencjalni kupcy szukają różnych adresów i tematyki. To co dla ciebie przestało być atrakcyjne, dla kogoś może stanowić dobry pomysł za który chętnie zapłaci. Obie strony powinny być zadowolone. My zadbamy o to, aby Twoja oferta trafiła do odpowiedniej grupy zainteresowanych. Wystaw darmowe ogłoszenie sprzedaży witryny, forum lub domeny i obserwuj skrzynkę odbiorczą. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie oraz szeroką gamę partnerów oraz firm współpracujących. Nasz serwis nie pobiera prowizji od transakcji co dla Ciebie oznacza, że możesz wystawić dowolną ilość ogłoszeń sprzedaży stron i serwisów www. Zapoznaj się poniżej z procedurami sprzedaży w naszej giełdzie serwisów www. Ogłoszenia sprzedaży witryn internetowych w jednym miejscu. Sprzedam-strone.pl to serwis ogłoszeniowy oferujący ciekawe strony internetowe na sprzedaż. Kup lub sprzedaj domeny, portal, zarabiającą stronę internetową, serwis www, działające forum. Najlepsza giełda domen dobrych stron w internecie. Dodaj swoje ogłoszenie, jeśli masz ciekawy serwis lub stronę internetową do sprzedania już teraz. Znajdziesz u nas także domeny, gotową stronę www, portal lub serwis internetowy do kupienia online. Przejrzyj dokładnie działy kupię lub sprzedam stronę internetową, szalbon strony internetowej, portal, serwis www lub skrypty. Duży wybór oraz ciekawe oferty kupna lub sprzedaży stron w internecie, portali internetowych oraz serwisów www. Najlepsze miejsce to sprzedaży stron internetowych, forów, blogów oraz domen.

Kup strony internetowe - ogłoszenia za darmo

Jesteśmy numerem jeden w kraju wśród platform z drobnymi ogłoszeniami sprzedaży i kupna stron www. Naszym celem jest umożliwienie każdemu użytkownikowi portalu łatwego kontaktu z kupującymi i sprzedającymi. Chcesz kupić pierwszy w życiu portal internetowy? Jesteśmy idealnym miejscem dla Ciebie! Chcesz sprzedać usługi internetowy, aby kupić wymarzony produkt? Zapraszamy! Strona www, e-sklep, czy blog są taką samą częścią kapitału firmy jak środki trwałe. Częścią kapitału firmy jest, w stopniu nie mniejszym niż środki trwałe, jej serwis Internetowy, strona www, czy e-sklep – bo kto dziś nie korzysta z zasobów Internetu? Aktywna obecność w Internecie (praktycznie niezbędna do utrzymania się na rynku) przekłada się bowiem na dziesiątki, czasem setki potencjalnych klientów dziennie. Ciekawe, dobrze wypozycjonowane serwisy WWW z powracającymi użytkownikami niosą za sobą ogromne możliwości i zyski. Decyzja o sprzedaży serwisu redagowanego przez wiele miesięcy, czy nawet lat nie jest łatwa, ale często uzasadniona. Bywa tak, że natłok innych zajęć i zleceń nie pozwala na zajmowanie się serwisem, tak by nie tracił on na wartości – w tej sytuacji decyzja: „sprzedam stronę” jest zrozumiała, gdyż gwarantuje nam fundusze na dalszy rozwój. W ciągu jednej tylko dekady zdarza nam się wielokrotnie zmieniać pracę, czasami przechodząc do całkiem innej branży. W związku z tym serwis internetowy, będący do tej pory naszym narzędziem zarobków i komunikacji z klientami i światem, staje się dla nas bezużyteczny. Dla nas tak, ale.. dla kogoś wchodzącego na rynek jest bardzo cenny i być może pozwoli mu zaoszczędzić wiele miesięcy ciężkiej pracy. Sprzedaj biznes razem ze związanym tematycznie serwisem – zyskasz więcej. Mało tego: przy pomocy naszej giełdy stron będziesz mógł dotrzeć do kogoś, kto zainteresowany początkowo tylko www kupi całą Twoją firmę. Sprzedaj forum, sprzedaj giełdę lub wystaw ogłoszenie kupna stron. A może nastał już ten czas, kiedy po wielu latach pracy trzeba trochę odpocząć i spędzać więcej czasu z rodziną? Spieniężając interes sprzedaj także stronę, a zyskasz dodatkowe środki na spełnianie marzeń.

Gdzie wystawić ogłoszenie sprzedaży strony www?

Załóż bloga lub serwis, prowadź go przez kilkanaście miesięcy, pisząc o tym co lubisz, zadbaj o odpowiednie wypozycjonowanie i statystyki witryny do sprzedania, a następnie sprzedaj stronę online za darmo tylko u nas. Zobaczysz, że ustawi się po nią kolejka producentów związanych z branżą, o której piszesz artykuły! Nie ma lepszeego zajęcia niż zajmowanie się swoim hobby – dzięki www.sprzedam-strone.pl uda Ci się żyć z tego co naprawdę lubisz robić. Dzięki nam błyskawicznie sprzedasz swoją stronę internetową bez opłat. Zapomnij o giełdach domen. Trafiają tam kupcy zainteresowani domeną, a nie całym serwisem www. Zarabiający serwis www, zarabiająca strona sprzedam, kupie działający serwis www - to tylko niektóre z tytułów ofert na naszej liście. Nasza giełda serwisów internetowych to platforma wyspecjalizowana w transakcjach kupna oraz sprzedaży całych stron internetowych. Korzystając z naszej pomocy, precyzyjnie dotrzesz ze swoją ofertą do właściwych inwestorów. Ogłaszaj się tu, gdzie zapewne znajdziesz wielu inwestorów w jednym miejscu. Pokrywamy koszty marketingu i promocji Twojej oferty, tak aby zapoznała się z nią jak największa liczba potencjalnych nabywców. Dzięki namzyskujesz największe prawdopodobieństwo udanej sprzedaży dochodowego serwisu internetowego.

Dochodowe serwisy internetowe do sprzedania

Publikując zaledwie jedno ogłoszenie docierasz do dużej liczby inwestorów i osób potencjalnie zainteresowanych kupnem bloga. To zaleta korzystania z wyspecjalizowanej platformy mobilnej z odpowiednim marketingiem i pozycjonowaniem. Bezkosztowa promocja Twojej strony - to jest to co otrzymujesz. To my bierzemy na siebie koszty marketingu i promocji, przekonując właśnie do Twojej oferty jak największą liczbę potencjalnych nabywców. Pierwsza darmowa giełda blogów i szablonów witryn dostępna tylko u nas. Bez rejestracji i ukrytych kosztów wystawiania ogłoszenia. Maksymalizuj szanse na udaną transakcję. Dzięki temu wszystkiemu zwiększasz prawdopodobieństwo sfinalizowania transakcji i satysfakcjonującej sprzedaży swojej strony www.
Zdjęcie produktu

Informacyjny serwis internetowy...

7 000,00 zł

7 000,00 zł

Zdjęcie produktu

Blog zarabiający SferaDomen.pl

10 000,00 zł

10 000,00 zł

Newsletter

Newsletter

Dzięki zapisaniu się do newslettera będziesz informowany o nowościach i promocjach!


Strzałka w górę